Kolejny miot planowany jesień/zima 2024

Uwaga! Rezerwacja jest dokonywana po włacie zadatku – nie zaliczki. Prosimy o przemyślane decyzje. Zadatek nie podlega zwrotowi i chroni to zarówno Was jak i nas.

Dziękujemy za zainteresowanie i docenianie pracy, jaką wkładamy w naszą domową hodowlę Cocker Spanieli Angielskich. W tym artykule znajdziecie informacje, jak przebiega proces rezerwacji szczeniaka.

Nasze psy, to członkowie naszej rodziny, a rasa Cocker Spaniel Angielski jest kochana przez nas od wielu lat, zwłaszcza za jej cudowne usposobienie. 

Uwaga, skradnie i Wasze serca! 💘

1.
Informacja
o szczeniętach

Informacja o pojawieniu się szczeniąt jako pierwsza zostanie opublikowana na stronie na Facebooku oraz Instagramie. Nastęnie ukaże się wpis na naszym blogu. Zapraszam do obserwowania.

Nie dokonujemy rezerwacji szczeniąt z wyprzedzeniem, tzn. przed urodzeniem szczeniat. Nie jesteśmy w stanie określić jakie umaszczenia będą (mamy kolorowe mioty) ile dokładnie szczeniąt przyjdzie na świat, ile suczek, ile piesków itp. 🙂

2.
Rezerwacja
i... oczekiwanie

Rezerwacja zostanie potwierdzona po wpłacie bezzwrotnego zadatku 500 zł (nie zaliczki). Prosimy więc o przemyślane decyzje. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy maliowo potwierdzenie rezerwacji pieska oraz przyjęcia zadatku – również dla Waszego bezpieczeństwa.

Do czasu odbioru pieska pozostajemy z Wami w kontakcie. Chętnie wysyłamy zdjęcia malucha z okresu „niemowlęcego”. Wierzymy, że będzie to dla Was cenna pamiątka.

3.
Dzień odbioru

Gdy maluch skończy 8 tygodni, zapraszamy na odbiór – podpiszemy umowę, abyście mogli stać się właścicielami psa rasy Cocker Spaniel Angielski z naszej hodowli. 

Poza umową otrzymacie od nas Rodowód, książeczkę zdrowia oraz mnóstwo wskazówek. Odpowiemy na każde Wasze pytanie!

W wyprawce otrzymacie między innymi karmę, którą piesek je i która służy jego rozwojowi.

Dane do wpłaty zadatku:

Małgorzata Urbańczyk
71 1020 1664 0000 3502 0595 6091
tytuł: „Zadatek – [imie-pieska]”