Kolejny miot planowany jesień/zima 2024

Szczeniaki Cocker Spaniel Angielski — miot "B"

15 października 2023 r. na świat przyszły dzieciaczki Arii i Puderka.

Poród Arii był bardzo stresujący i emocjonujący dla mamy i dla nas, z uwagi na fakt, że był to pierwszy raz, kiedy rodziła. Cała akcja zakończyła się szczęśliwie przyjściem na świat czterech wspaniałych maluszków.

Od tamtej pory poświęcamy mamie i dzieciom bardzo dużo uwagi. Obserwujemy jak radzi sobie Aria, czasem pomagamy by wszystkie dzieci się najadly i zostały odpowiednio zaopiekowane. Aria jednak jest cudowną mamą, zakochaną w maluszkach od pierwszego zobaczenia i bardzo się stara.

Maluchy będą gotowe do odbioru po 9 grudnia 2023. Szczeniaczki opuszczają naszą hodowlę dwukrotnie odrobaczone, zaszczepione zgodnie z kalendarzem szczepień oraz zachipowane. Jest możliwość przygotowania pieska do wyjazdu za granicę. Wiecej dowiesz się z zakładki „wyjazd za granicę„.

Balbina Charmbreed suczka cocker spaniel angielski

BALBINA Charmbreed

- suczka zarezerwowana -

BON BON Charmbreed

- piesek zarezerwowany -

BELLA ROSA Charmbreed

- suczka zarezerwowana -

BENJAMIN Charmbreed

- piesek zarezerwowany -

Nasze szczenięta Cocker Spanieli Angielskich chartakteryzują się piekną budową i zwisającymi uszami. Od małego są odpowienio socjalizowane i przyzwyczajane do zabiegów pielęgnacyjnych. Posiadają rodowód Polskiego Pozozumienia Kynologicznego oraz World Kennel Union uznawany w wielu krajach.

Każdy szczeniak otrzymuje bogatą wyprawkę. Poza dokumentami, zabierze do domu kocyk z zapachem mamy, karmę na pierwsze dni w nowym domu, suplementy, smaczki, zabawki…

Szczegóły na temat procesu rezerwacji można przeczytać w zakładce rezerwacja.

E-book poradnik właściciela - hodowla cocker spanieli Charmbreed

Dodatkowo przygotowaliśy dla Państwa naszego autorskiego e-booka w którym zawrliśmy najważniejsze wskazówki i porady. A gdyby czegoś zabrakło, służymy pomocą:).

Mamy nadzieję, że nasze szczenięta znajdą kochające i odpowiedzialne rodziny. Zapraszamy do rezerwacji osoby zdecydowane.

Szczenięta cocker spaniel angielski
Hodowla psów rasy cocker spaniel angielski
Cocker spaniel angielski hodowla